Partnerzy

Wojciech Drobek

 

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego 1996

Dr n. med. Śląskiego Uniwersytetu Medycznego 1999

Master of Medical Sciences K.U. Leuven Belgia 2001

Dr Medicinae Dentalis L.F.U. Innsbruck Austria 2004

Specjalista Ortodonta LZKH Frankfurt/M. Niemcy 2011

 

Specjalista w dziedzinie zaburzeń czynności układu ruchowego narządu żucia. Zajmuje się również diagnostyką przedprotetyczną oraz przedortodontyczną, diagnostyką oraz leczeniem dolegliwości bólowych (neuropatycznych i nocyceptywnych) twarzy i głowy, jak również diagnostyką i leczeniem szumów/pisków w uszach.

 

www.drobek.com.pl

 

 

Marek Ziaja

 

W 1993 roku ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu uzyskując tytuł lekarza medycyny.

W 1997 roku uzyskał tytuł lekarza stomatologa na Oddziale Stomatologii ŚAM w Zabrzu.

W 2001 roku zdał egzamin specjalizacyjny ze stomatologii ogólnej, a w 2003 roku obronił pracę doktorską (Klinika Stomatologii Wieku Rozwojowego w Zabrzu).

Należy do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz European Endodontic Society.

 

W ramach współpracy z DentAM Stomatologia wykonuje zabiegi z zakresu endodoncji (specjalistyczne leczenie kanałowe pod mikroskopem) oraz chirurgii endodontycznej, w nawet najbardziej skomplikowanych przypadkach klinicznych.

 

www.stomatologiaziaja.pl

 

 

Witold Prochasek

 

Absolwent Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego w Zabrzu Śląskiej Akademii Medycznej (obecnie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego). W 2009 roku uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii stomatologicznej.

 

W ramach współpracy z naszym gabinetem wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej (ekstrakcje zębów zatrzymanych, resekcje, hemisekcje, itp.), implantologii i implantoprotetyki oraz zabiegi w sedacji podtlenkiem azotu.

 

www.stomatologia-prochasek.pl

 

 

Alicja Frelich

 

Specjalista z zakresu periodontologii i chorób błony śluzowej.

 

W ramach współpracy z naszym gabinetem wykonuje zabiegi z zakresu leczenia chorób przyzębia i chorób błony śluzowej, między innymi kiretaż otwarty i zamknięty, augmentacja tkanek twardych i miękkich, plastyka wędzidełka wargi górnej i dolnej, pogłębienie przedsionka jamy ustnej, leczenie recesji dziąsłowych, chirurgiczne wydłużanie koron zębów.

 

www.frelich.pl

 

 

IDEAL – studio protetyki estetycznej

 

www.studio-ideal.pl

 

 

 

 

godziny pracy

clock_ico
 
 

Poniedziałek-Piątek

 

08:00 – 19:00

 

umów się na wizytę

phone_ico

 

 

phone_ico

 

 

phone_ico

DentAM 1 

 

+48 536 007 800

 

DentAM 2

 

+48 577 889 881

 

DentAM 3

 

+48 577 877 817