Partnerzy

Wojciech Drobek

 

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego 1996

Dr n. med. Śląskiego Uniwersytetu Medycznego 1999

Master of Medical Sciences K.U. Leuven Belgia 2001

Dr Medicinae Dentalis L.F.U. Innsbruck Austria 2004

Specjalista Ortodonta LZKH Frankfurt/M. Niemcy 2011

Specjalista w dziedzinie zaburzeń czynności układu ruchowego narządu żucia. Zajmuje się również diagnostyką przedprotetyczną oraz przedortodontyczną, diagnostyką oraz leczeniem dolegliwości bólowych (neuropatycznych i nocyceptywnych) twarzy i głowy, jak również diagnostyką i leczeniem szumów/pisków w uszach.

 

www.drobek.com.pl

stomatolog, dentysta żory

Marek Ziaja

 

W 1993 roku ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu uzyskując tytuł lekarza medycyny.

W 1997 roku uzyskał tytuł lekarza stomatologa na Oddziale Stomatologii ŚAM w Zabrzu.

W 2001 roku zdał egzamin specjalizacyjny ze stomatologii ogólnej, a w 2003 roku obronił pracę doktorską (Klinika Stomatologii Wieku Rozwojowego w Zabrzu). Należy do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz European Endodontic Society.

 

W ramach współpracy z DentAM Stomatologia wykonuje zabiegi z zakresu endodoncji (specjalistyczne leczenie kanałowe pod mikroskopem) oraz chirurgii endodontycznej, w nawet najbardziej skomplikowanych przypadkach klinicznych.

 

www.stomatologiaziaja.pl

Witold Prochasek

 

Absolwent Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego w Zabrzu Śląskiej Akademii Medycznej (obecnie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego). W 2009 roku uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii stomatologicznej.

 

W ramach współpracy z naszym gabinetem wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej (ekstrakcje zębów zatrzymanych, resekcje, hemisekcje, itp.), implantologii i implantoprotetyki oraz zabiegi w sedacji podtlenkiem azotu.

 

www.stomatologia-prochasek.pl

Alicja Frelich

 

Specjalista z zakresu periodontologii i chorób błony śluzowej.

 

W ramach współpracy z naszym gabinetem wykonuje zabiegi z zakresu leczenia chorób przyzębia i chorób błony śluzowej, między innymi kiretaż otwarty i zamknięty, augmentacja tkanek twardych i miękkich, plastyka wędzidełka wargi górnej i dolnej, pogłębienie przedsionka jamy ustnej, leczenie recesji dziąsłowych, chirurgiczne wydłużanie koron zębów.

 

www.frelich.pl

IDEAL – studio protetyki estetycznej

 

IDEAL korzysta z najnowocześniejszych maszyn i technologii cyfrowych, starannie dobierając najlepsze dostępne na rynku materiały, tworząc profesjonalne rozwiązania dla pacjentów, w zakresie prac ceramicznych, metalowych i akrylowych. Nasi pacjenci mogą korzystać z doświadczenia, fachowości i kompetencji zamawiając nawet najbardziej skomplikowane prace. Stosowane przez IDEAL renomowane systemy ceramiczne gwarantują najwyższej jakości trwałość i estetykę.

 

www.studio-ideal.pl

MedTax – biuro rachunkowe Konrad Lech

 

Biuro rachunkowe MedTax to połączenie wiedzy i doświadczenia oraz pasji i zaangażowania. Biuro to oferuje profesjonalne usługi księgowe na najwyższym poziomie oraz pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z prowadzeniem działalności.

 

Właściciel Konrad Lech – posiada tytuł magistra ekonomii (Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach), ukończył również studia podyplomowe Prawo w Ochronie Zdrowia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz Rachunkowość na GWSH w Katowicach. Dla swoich klientów jest przede wszystkim doradcą i partnerem, a nie tylko podwykonawcą. Wykorzystuje wieloletnie doświadczenie i konfrontuje je ze stale zmieniającą się rzeczywistością i przepisami. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej.

 

www.medtax.com.pl

godziny pracy

 
 

Poniedziałek-Piątek

 

08:00 – 20:00

 

umów się na wizytę

 

 

   Osiedle Gwarków 22a

 

  536 007 800

 

 

   Aleja Woj. Polskiego 3c

 

   577 877 817