Znieczulenie komputerowe w DentAM

zniecz
QuickSleeper5 oraz SleeperOne5 
 

 

QuickSleeper5 i SleeperOne5 to najbardziej zaawansowane systemy znieczuleń komputerowych dostępne na rynku. Pozwalają na bezbolesne wykonywanie wszystkich technik znieczuleń w gabinecie
stomatologicznym. Dają możliwość delikatnego wprowadzania środka znieczulającego do tkanek przy jednoczesnej kontroli ciśnienia i ilości podawanego znieczulenia.

 

Podanie znieczulenia jest proste i komfortowe dla lekarza, a bezbolesne dla pacjenta. Znieczulenia aplikowane są szybko i skutecznie przy ograniczonej ilości wkłuć. Skraca to zdecydowanie czas zabiegu w gabinecie stomatologicznym, a tym samym stres z nim związany.

 

Zalety systemu QuickSleeper5 i SleeperOne5:
  • bezbolesne znieczulenie o szybkim działaniu nawet do 6 zębów
  • znieczulenie skuteczne i natychmiastowe
  • pozwala wyeliminować nieprzyjemne uczucie rozpierania podczas znieczulania
  • parametry podawania są kontrolowane mikroprocesowo, co gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo
  • eliminuje odrętwienie twarzy i ryzyko pogryzienia warg (zwłaszcza przez dzieci)
  • wysoka skuteczność wszystkich znieczuleń, w tym również dokostnych

 

IDEALNE DLA DZIECI
QuickSleeper5 i SleeperOne5 to urządzenia bardzo przyjazne dla pacjentów, zwłaszcza tych najmłodszych. Znieczulenie QuickSleeper5 i SleeperOne5 są bezstresowe dla pacjenta. 
Innowacyjna końcówka w kształcie pióra, którą lekarz trzyma w ręku, zmniejsza lęk przed wkłuciem. Zastrzyk jest szybki, bezbolesny i nie powoduje odrętwienia. Pacjent nie ma uczucia rozpierania tkanek podczas podawania znieczulenia.
QuickSleeper5 i SleeperOne5 eliminuje możliwość wyciekania leku do ust pacjenta, dzięki czemu unika on połykania środka znieczulającego i nie ma nieprzyjemnego gorzkiego posmaku w ustach.

godziny pracy

 
 

Poniedziałek-Piątek

 

08:00 – 20:00

 

umów się na wizytę

 

 

   Osiedle Gwarków 22a

 

  536 007 800

 

 

   Aleja Woj. Polskiego 3c

 

   577 877 817