O nas

W DentAM Stomatologia proponujemy Państwu kompleksowe oraz profesjonalne leczenie z zakresu stomatologii.

 

Koncentrujemy się szczególnie na indywidualnym traktowaniu każdego pacjenta, dlatego dobieramy i proponujemy optymalny plan leczenia biorąc pod uwagę Państwa potrzeby i oczekiwania. Udzielamy wyczerpujących informacji dotyczących stanu zdrowia, planowanego leczenia, potencjalnego ryzyka, alternatywnych opcji, skutków zaniechania leczenia oraz przewidywanego czasu i kosztów leczenia.

 

apfel

Staramy się, by dla komfortu naszych pacjentów, każdy rodzaj leczenia wykonywany był delikatnie, bezboleśnie oraz bezstresowo.

 

Równie ważne jak systematyczne podnoszenie kwalifikacji jest dla nas zachowanie miłej i przyjaznej atmosfery. W trosce o wysoki poziom świadczeń współpracujemy tylko z zaufanymi specjalistami oraz pracowniami protetycznymi, a w naszej codziennej pracy używamy materiałów najnowszej generacji.

 

 

Nasz zespół to:

 

Magdalena Strzałka-Lech

 

lekarz dentysta, stomatolog, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie – Wydział Lekarsko – Dentystyczny (2007). Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej i endodoncji stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności o najnowsze dostępne metody leczenia. Dzięki swojemu życzliwemu i pogodnemu usposobieniu codziennie zjednuje sobie zarówno dorosłych, jak i najmłodszych pacjentów gabinetu. W DentAM Stomatologia pełni dodatkowo funkcję kierownika Podmiotu Leczniczego, efektywnie zarządzając zespołem pracowników oraz dbając o realizację wysokiego standardu jakości obsługi pacjentów.

 

Gabriela Stawrew

 

lekarz dentysta, stomatolog, absolwentka Wydziału Lekarsko – Dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2007). Posiada kilkuletnie doświadczenie w zawodzie lekarza dentysty. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu stomatologii estetycznej oraz protetyki, dzięki czemu zapewnia pacjentom nie tylko zdrowy, ale także piękny uśmiech. W kręgu jej zainteresowań zawodowych znalazła się także stomatologia dziecięca, co sprawia, że z największą troską i cierpliwością podchodzi do naszych małych pacjentów, zapewniając im poczucie bezpieczeństwa i codziennie zyskując ich zaufanie.

 

Łukasz Zaik

 

lekarz dentysta, stomatolog, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego – Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu. W kręgu jego zainteresowań zawodowych znalazła się endodoncja oraz protetyka, jednak najbardziej pasjonuje go chirurgia stomatologiczna. Cechy jego charakteru takie jak opanowanie i cierpliwość świetnie sprawdzają się podczas trudnych oraz skomplikowanych zabiegów chirurgicznych i powodują, że rzesza zadowolonych pacjentów darzy go dużym zaufaniem i sympatią.

 

Małgorzata Stępień

 

lekarz dentysta, stomatolog, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego – Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu, staż podyplomowy odbyła w Akademickim Centrum Stomatologii w Bytomiu. Jest w trakcie studiów podyplomowych na kierunku Medycyna Estetyczna. Podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych szkoleniach i konferencjach. W gabinecie DentAM Stomatologia zajmuje się głównie stomatologią zachowawcza i leczeniem dzieci.

 

 

Piotr Byra

 

lekarz dentysta, stomatolog, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Zajmuje się leczeniem zachowawczym i stomatologią dziecięcą. Stale podnosi swoje kompetencje zawodowe zwłaszcza w zakresie leczenia zachowawczego. Zdobytą wiedzę na kursach i szkoleniach wykorzystuje w codziennej praktyce. W pracy kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego pacjenta, a dzięki pogodnemu i pozytywnemu nastawieniu zjednuje sobie sympatię dużych i małych pacjentów.

 

dobry dentysta żory Beata Tomala

 

dyplomowana higienistka stomatologiczna, ukończyła dwuletnie studium medyczne w Szkole Organizacji i Zarządzania w Cieszynie. Pełna pozytywnej energii i pogody ducha, z uśmiechem podchodzi do pracy, tworząc atmosferę, która pomaga pacjentom przezwyciężyć strach oraz niechęć przed wizytą w gabinecie stomatologicznym. W DentAM Stomatologia kompleksowo zajmuje się profilaktyką stomatologiczną, niezastąpiona jest jako asysta przy fotelu stomatologicznym. Pracowita, zorganizowana, codziennie czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem gabinetu oraz koordynuje pracę personelu pomocniczego, perfekcyjnie organizuje czas pracy.

 

Sylwia Laszczak

 

posiada kilkuletnie doświadczenie  w pracy w gabinecie stomatologicznym na stanowisku asystentki stomatologicznej – kwalifikacje potwierdzone dyplomem. Ukończyła również dwuletnią szkołę medyczną uzyskując tytuł higienistki stomatologicznej. Z chęcią i zaangażowaniem poszerza wiedzę z zakresu stomatologii. Ciepła i cierpliwa, z dokładnością oraz sumiennością podchodzi do codziennej pracy. Jest osobą otwartą z dużymi pokładami empatii i zrozumienia.

 

Beata Jencz

 

dyplomowana asystentka stomatologiczna. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i zdobywa nowe umiejętności – obecnie uczy się w dwuletniej szkole na kierunku medycznym. Jej celem jest zdobycie najnowszej wiedzy z zakresu profesjonalnej profilaktyki stomatologicznej oraz uzyskanie tytułu higienistki stomatologicznej. Skrupulatna, dokładna i zawsze uśmiechnięta, rzetelnie wypełnia swoje codzienne obowiązki. Z uśmiechem na twarzy pomaga naszym lekarzom w dbaniu o piękny uśmiech pacjentów, zarówno tych starszych jak i najmłodszych.

 

Wiktoria Dworok

 

asystentka stomatologiczna, obecnie uczy się w dwuletniej szkole na kierunku medycznym. Jej celem jest zdobycie najnowszej wiedzy z zakresu profesjonalnej profilaktyki stomatologicznej. Jest otwarta na nowe doświadczenia, nieustannie poszerza i rozwija swoje umiejętności, gdyż w przyszłości, po uzyskaniu tytułu higienistki stomatologicznej, chciałaby zająć się profilaktyką stomatologiczną i pomagać pacjentom w utrzymaniu prawidłowej higieny jamy ustnej. Cierpliwa i ambitna, daje nam energię do pracy.

 

Konrad Lech

 

absolwent Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Specjalizacja: Gospodarowanie Kapitałem Ludzkim – tytuł magistra. Dodatkowo ukończył Uniwersytet Śląski w Katowicach – studia podyplomowe na kierunku Prawo w Ochronie Zdrowia oraz Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach – studia podyplomowe na kierunku Rachunkowość. Właściciel biur rachunkowych MedTax. Nauczyciel w szkołach policealnych dla personelu medycznego. W DentAM Stomatologia pełni funkcję menadżera oraz głównego księgowego, szuka dla naszego gabinetu najlepszych rozwiązań rachunkowo-prawnych, niedościgniony negocjator i mediator.

 

 

godziny pracy

clock_ico
 
 

Poniedziałek-Piątek

 

08:00 – 19:00

 

umów się na wizytę

phone_ico

 

 

phone_ico

 

 

phone_ico

DentAM 1 

 

+48 536 007 800

 

DentAM 2

 

+48 577 889 881

 

DentAM 3

 

+48 577 877 817