O nas

W DentAM Stomatologia proponujemy Państwu kompleksowe oraz profesjonalne leczenie z zakresu stomatologii.

 

Koncentrujemy się szczególnie na indywidualnym traktowaniu każdego pacjenta, dlatego dobieramy i proponujemy optymalny plan leczenia biorąc pod uwagę Państwa potrzeby i oczekiwania. Udzielamy wyczerpujących informacji dotyczących stanu zdrowia, planowanego leczenia, potencjalnego ryzyka, alternatywnych opcji, skutków zaniechania leczenia oraz przewidywanego czasu i kosztów leczenia.

 

apfel

Staramy się, by dla komfortu naszych pacjentów, każdy rodzaj leczenia wykonywany był delikatnie, bezboleśnie oraz bezstresowo.

 

Równie ważne jak systematyczne podnoszenie kwalifikacji jest dla nas zachowanie miłej i przyjaznej atmosfery. W trosce o wysoki poziom świadczeń współpracujemy tylko z zaufanymi specjalistami oraz pracowniami protetycznymi, a w naszej codziennej pracy używamy materiałów najnowszej generacji.

 

 

Nasz zespół to:

 

Magdalena Strzałka-Lech

 

lekarz dentysta, stomatolog, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie – Wydział Lekarsko – Dentystyczny (2007). Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej i endodoncji stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności o najnowsze dostępne metody leczenia. Dzięki swojemu życzliwemu i pogodnemu usposobieniu codziennie zjednuje sobie zarówno dorosłych, jak i najmłodszych pacjentów gabinetu. W DentAM Stomatologia pełni dodatkowo funkcję kierownika Podmiotu Leczniczego, efektywnie zarządzając zespołem pracowników oraz dbając o realizację wysokiego standardu jakości obsługi pacjentów.

 

Gabriela Stawrew

 

lekarz dentysta, stomatolog, absolwentka Wydziału Lekarsko – Dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2007). Posiada kilkuletnie doświadczenie w zawodzie lekarza dentysty. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu stomatologii estetycznej oraz protetyki, dzięki czemu zapewnia pacjentom nie tylko zdrowy, ale także piękny uśmiech. W kręgu jej zainteresowań zawodowych znalazła się także stomatologia dziecięca, co sprawia, że z największą troską i cierpliwością podchodzi do naszych małych pacjentów, zapewniając im poczucie bezpieczeństwa i codziennie zyskując ich zaufanie.

 

Łukasz Zaik

 

lekarz dentysta, stomatolog, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego – Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu. W kręgu jego zainteresowań zawodowych znalazła się endodoncja oraz protetyka, jednak najbardziej pasjonuje go chirurgia stomatologiczna. Cechy jego charakteru takie jak opanowanie i cierpliwość świetnie sprawdzają się podczas trudnych oraz skomplikowanych zabiegów chirurgicznych i powodują, że rzesza zadowolonych pacjentów darzy go dużym zaufaniem i sympatią.

 

dobry dentysta żoryBeata Tomala

 

dyplomowana higienistka stomatologiczna, ukończyła dwuletnie studium medyczne w Szkole Organizacji i Zarządzania w Cieszynie. Pełna pozytywnej energii i pogody ducha, z uśmiechem podchodzi do pracy, tworząc atmosferę, która pomaga pacjentom przezwyciężyć strach oraz niechęć przed wizytą w gabinecie stomatologicznym. W DentAM Stomatologia kompleksowo zajmuje się profilaktyką stomatologiczną, niezastąpiona jest jako asysta przy fotelu stomatologicznym. Pracowita, zorganizowana, codziennie czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem gabinetu oraz jako kierownik zespołu asystentek i higienistek koordynuje pracę personelu pomocniczego, perfekcyjnie organizuje czas pracy.

 

Sylwia Laszczak

 

posiada kilkuletnie doświadczenie  w pracy w gabinecie stomatologicznym na stanowisku asystentki stomatologicznej – kwalifikacje potwierdzone dyplomem. Ukończyła również dwuletnią szkołę medyczną uzyskując tytuł higienistki stomatologicznej. Z chęcią i zaangażowaniem poszerza wiedzę z zakresu stomatologii. Ciepła i cierpliwa, z dokładnością oraz sumiennością podchodzi do codziennej pracy. Jest osobą otwartą z dużymi pokładami empatii i zrozumienia.

 

Beata Jencz

 

dyplomowana asystentka stomatologiczna. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i zdobywa nowe umiejętności – obecnie uczy się w dwuletniej szkole na kierunku medycznym. Jej celem jest zdobycie najnowszej wiedzy z zakresu profesjonalnej profilaktyki stomatologicznej oraz uzyskanie tytułu higienistki stomatologicznej. Skrupulatna, dokładna i zawsze uśmiechnięta, rzetelnie wypełnia swoje codzienne obowiązki. Z uśmiechem na twarzy pomaga naszym lekarzom w dbaniu o piękny uśmiech pacjentów, zarówno tych starszych jak i najmłodszych. Pełni funkcję zastępcy kierownika zespołu asystentek i higienistek.

 

Wiktoria Dworok

 

asystentka stomatologiczna, obecnie uczy się w dwuletniej szkole na kierunku medycznym. Jej celem jest zdobycie najnowszej wiedzy z zakresu profesjonalnej profilaktyki stomatologicznej. Jest otwarta na nowe doświadczenia, nieustannie poszerza i rozwija swoje umiejętności, gdyż w przyszłości, po uzyskaniu tytułu higienistki stomatologicznej, chciałaby zająć się profilaktyką stomatologiczną i pomagać pacjentom w utrzymaniu prawidłowej higieny jamy ustnej. Cierpliwa i ambitna, daje nam energię do pracy.

 

Joanna Płotka

 

dyplomowana asystentka stomatologiczna, ukończyła studium medyczne na tym właśnie kierunku. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zawodzie i w pracy w gabinecie stomatologicznym. Pełna pozytywnej energii oraz empatii, cierpliwa i otwarta na nowe doświadczenia oraz wiedzę. Jej pasją, poza stomatologią oczywiście,  jest masaż, w tym kierunku również rozwija swoje umiejętności.

 

Konrad Lech

 

absolwent Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Specjalizacja: Gospodarowanie Kapitałem Ludzkim – tytuł magistra. Dodatkowo ukończył Uniwersytet Śląski w Katowicach – studia podyplomowe na kierunku Prawo w Ochronie Zdrowia oraz Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach – studia podyplomowe na kierunku Rachunkowość. Właściciel biur rachunkowych MedTax. Nauczyciel w szkołach policealnych dla personelu medycznego. W DentAM Stomatologia pełni funkcję menadżera oraz głównego księgowego, szuka dla naszego gabinetu najlepszych rozwiązań rachunkowo-prawnych, niedościgniony negocjator i mediator.

 

 

godziny pracy

clock_ico
 
 

Poniedziałek-Piątek

 

08:00 – 20:00

umów się na wizytę

phone_ico

 

 

phone_ico

 

 

phone_ico

DentAM 1 

 

+48 536 007 800

 

DentAM 2

 

+48 577 889 881

 

DentAM 3

 

+48 577 877 817