Opieka stomatologiczna nad uczniami

 

 

 

 

 

Szanowni Rodzice/Opiekunowie prawni

 

 

Zgodnie z ustawą o opiece zdrowotnej nad uczniami (Dz.U. z 2019 r. poz. 1078) oraz porozumieniem zawartym z Gminą Miejską Żory zapewniamy bezpłatną opiekę stomatologiczną Państwa dzieciom.

 

Zgodnie z ustawą opieka zdrowotna odbywać się będzie w gabinecie stomatologiczny DentAM Stomatologia, w Żorach na osiedlu Gwarków 22a.

kids-2835430_1920

W zakres zapewnianej stomatologicznej opieki zdrowotnej nad uczniami wchodzą świadczenia ogólnostomatologiczne dla dzieci i młodzieży do ukończenia 18. roku życia oraz profilaktyczne świadczenia stomatologiczne dla dzieci i młodzieży do ukończenia 19. roku życia.

 

Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce OFERTA. Zachęcamy również do śledzenia naszego profilu na Facebooku - www.facebook.com/dentam.stomatologia, gdzie znajdziecie Państwo wiele cennych wskazówek i materiałów edukacyjnych.

 

Serdecznie zapraszamy do indywidualnego kontaktu z naszą recepcją (osobistego lub telefonicznego pod numerem telefonu 536-007-800) w celu umówienia dogodnego dla Państwa terminu wizyty.

 

Przypominamy także, iż korzystanie z usług naszego gabinetu nie jest obligatoryjne i w każdej chwili możecie Państwo wybrać inny gabinet w celu świadczenia dla Pańtwa usług stomatologicznych.

 

Serdecznie zapraszamy,

zespół DentAM Stomatologia.

Szczęśliwa rodzina

godziny pracy

 
 

Poniedziałek-Piątek

 

08:00 – 20:00

 

umów się na wizytę

 

 

   Osiedle Gwarków 22a

 

  536 007 800

 

 

   Aleja Woj. Polskiego 3c

 

   577 877 817